Våre ansatte

Øystein Sangesland

Daglig Leder

Øystein er daglig leder for Songvaar Vekst AS.

oystein@songvaar.no

Cecilie Sommerland

Økonomi og administrasjon

Cecilie jobber med de administrative og økonomiske oppgavene på Songvaar.

cecilie@songvaar.no

Hanne Fosseli

Veileder AFT

Hanne jobber som veileder i tiltaket AFT – Arbeids Forberedende Trening. Hun har ansvar for mennesker på vei mot ordinært arbeid..

hanne@songvaar.no

Magne Charles Nilsen

Arbeidsleder

Magne Charles er arbeidsleder og ansvarlig for verkstedet. Han arbeider for og sammen med våre VTA-ansatte og andre tiltaksdeltakere.

magne@songvaar.no

Christer Mammen

Veileder

Christer jobber som veileder i verkstedet. Han arbeider for og sammen med våre VTA-ansatte og andre tiltaksdeltakere.

christer@songvaar.no

Tine Vatne

Veileder

Tine drifter post og trykkeriavdelingen. Hun arbeider for og sammen med våre VTA-ansatte og andre tiltaksdeltakere.

tine@songvaar.no

Maryann Skaar

Veileder

Maryann drifter pakkeavdelingen. Hun arbeider for og sammen med våre VTA-ansatte og andre tiltaksdeltakere.

maryann@songvaar.no

Kontaktinformasjon

38 05 14 30

post@songvaar.no

Besøksadresse

Linnegrøvan 13, 4640 Søgne

Postboks 1175, 4683 Søgne

Songvaar Vekst AS: Org.no 965 987 010

Share This